Teenused

Kuidas protsess käib?

Klient valib välja toorkivi ning paneme ühiselt paika oodatava disaini. Seejärel loob Estonian Gem Factory CAD-programmis kivi jaoks kavandi.

 

Algab kivi lihvimine. Soovi korral saab ka klient ka ise käe külge panna, mis annab kivile veelgi erilisust ja sentimentaalsust juurde!

 

Peale kivi valmimist annab klient täpselt teada, milline peaks olema ehe, mis seda kivi hoidma hakkab. Kullassepp joonestab ehte kohta 3D kavandi, mis kooskõlastatakse kliendiga. Ehe 3D prinditakse ja valatakse.

Kõrgetasemelise kivi lihvimine

Lihvimise hind sõltub kivi disaini keerukusest. Enamasti jääb töö hind vahemikku 300€-390€, lisandub kivi tooriku hind. Kivi tooriku hind sõltub kivi materjalist. Näitena elust enesest: helesinine Sky Blue topaas 5ct toorkivi hind on 50€, loodusliku värvi muutva Keenia safiiri 5ct toorkivi hind on 150-250€, olenevalt värvist.

Unikaalse kivi disainimine

Saame kivi sisse disainida mõne kivi omanikuga seonduva sümboli ja luua kivile väga erilise ning ainulaadse disaini. Hind 30€/h. Olenevalt disaini keerukusest kestab kivi unikaalse disaini loomine 2-10h.

Vääriskivide ja poolvääriskivide restaureerimine

Töö hind 30€/h. Hinna sisse kuulub restaureerimist vajava kivi joonestamine arvutisse ja kivi lihvimine või poleerimine. Üldiselt jääb restaureerimise aeg 3-12h sisse, olenevalt kivi suurusest ja keerukusest.

Meie juures saab ka vääriskivide koolitust!

Untitled design (16)

Tuur vääriskivide maailma

Paaritunnine olemine meie stuudios, kuhu oled oodatud nii perega, kui näiteks töökollektiiviga.

Heidame pilgu vääriskivide maailma. Meister demonstreerib põgusalt, kuidas disainitakse vääriskive ning kuidas lihvimise protsess välja näeb. Samuti saab vaadata Estonian Gem Factory kollektsiooni ja seda, millised näevad välja lihvimata vääriskivid.

Soovikorral saab osalejatele tellida ka vääriskivide alase kaasakiskuva viktoriini.

Töötoa hind kuni 10 inimesele on 30€/inimene. Suurematele gruppidele hind kokkuleppel.

Pärast seda tuuri vaatad vääriskive täiesti uue pilguga!

Tüdrukute õhtu töötuba

Lisaks kivide lihvimisest rääkimisele ja näitamisele saavad kõik osalised ise kätt proovida ja aidata lihvida tulevasele pruudile looduslik cabochon stiilis (ehk siis kumera) Welo opaali.

Kivi lihvimine kestab ca 1,5-2h. Juhendan ja koordineerin lihvimist. Samal ajal räägime erinevates kividest ning võimalus vaadata Estonian Gem Factory vääriskivide kollektsiooni.

Tüdrukuteõhtu töötoa hind on 30€ inimese kohta. Pikemate ürituste puhul hind kokkuleppel.

Mida teised koolitusest arvasid?